U11 Leagues Fixtures 2018

Games are subject to change at the discretion of the mentors so please consult with host teams in your group.

U11 Hurling Fixtures

 

 

11 Hurling

1 Team Group Hurling

1 Team Central

1 Team Mid

1 Team East 1

1 Team East 2

1 Team North

1 Team South

Ballygiblin Hurling

Millstreet

Lisgoold

Killeagh

Doneraile

Tracton

St Vincents

Aghabullogue

Erins Own

Fr O’Neill’s

Banteer-Lyre

Ballinhassig

Na Piarsaigh

Ballinora

Kiltha Og

Castlelyons

Clyda Rovers

Ballygarvan

Grenagh

Donoughmore

Watergrasshill

Mayfield

Bantry Blues

Courcey Rovers

St Catherines

Nemo Rangers

Carrigtwohill

Brian Dillons

St Patricks

Passage West

Bride Rovers

Glen Rovers

Crosshaven

BallyCastle Gaels

Laochra og

Sliabh Rua

Fermoy

 

 

 

Cloughduv

St James

Blackrock

 

 

 

Whitechurch

 

 

         

 

2 Team Group Hurling

2 Team Central 1

2 Team Central 2

     

 

Carrigaline

Cobh

     

 

Valley Rovers

Blarney

     

 

Mallow

Kinsale

     

 

Éire Óg

Nemo Rangers

     

 

St. Finbarrs

Bandon

     

 

Youghal

Sam Maguires

     

 

Inniscarra

Clonakilty

     

 

 

         

 

3 Team Group Hurling

3 Team Central

       

 

Ballincollig

       

 

Douglas

       

 

Sarsfields

       

 

Midleton

       

 

Bishopstown

 

 

 

 

 

U11 Football Fixtures

 

11 Football

1 Team Group Football

1 Team Central

1 Team Central West

1 Team South East

1 Team North

1 Team East

1 Team West

Passage West

Na Piarsaigh

Ballygarvan

Doneraile

Carrigtwohill

Tadhg MacCarthaighs

Donoughmore

Erins Own

Ballinhassig

Banteer-Lyre

Fr O’Neill’s

Aghinagh

Mayfield

Courcey Rovers

Tracton

BallyCastle Gaels

Lisgoold

Aghabullogue

St Vincents

Bride Rovers

Sliabh Rua

Kilshannig

Castlelyons

Clondrohid

Grenagh

St Nicks

Brian Dillons

Glenville

St Catherines

Kilmurry

Castlehaven

Mitchelstown Football

St Michaels

Whitechurch

Kiltha Og

Ballinora

Crosshaven

Boherbue

 

 

Killeagh

 

Duarigle Gaels

Clyda Rovers

 

 

 

 

Fermoy

 

 

 

 

 

           

 

2 Team Group Football

2 Team  Mid

2 Team North

2 Team West

2 Team East

 

 

Nemo Rangers

St. Finbarrs

Bantry Blues

Cobh

 

 

Valley Rovers

Carrigaline

Sam Maguires

Blarney

 

 

Éire Óg

Mallow

Macroom

Kinsale

 

 

Bandon

Inniscarra

Clonakilty

Youghal

 

 

           

 

3 Team Group Football

3 Team Central

       

 

Ballincollig

       

 

Douglas

       

 

Midleton

       

 

Glanmire

       

 

Bishopstown