U10 League Fixtures 2018

For 2018, Rebel óg Coaching are to continue with developing the Go Games Structure to provide a suitable Games Program for all boys from u10-u7. With this in mind, we have decided to make it a year long league for U9 (only boys born in 2009 are eligible for this league, u8s are not allowed as they will have blitzes the same days) and U10 teams in 2018. U8s and U7s will remain at the Monster Blitz stage.

 

Last thing to note, U8, U9 and U10 matches are going to be scheduled for Saturday mornings, Monster Blitz at 10.15, U9 at 11am and U10 at 12.15pm, so pitches will be available at different times for games.

Fe 10 Hurling Go Games Program Rounds 1-6 

1 Team Group

Hurling 1 Team Group-Sat, 7th April

Hurling 1 Team Group-Sat, 21st April

Kanturk vs Milford

Carraig na bhFear vs Tracton

St Catherines vs Carraig na bhFear

Castlelyons vs Grenagh

Passage West vs Castlelyons

Courcey Rovers vs Passage West

St Oliver Plunketts vs St Marys

St Marys vs Kilmeen/Kilbree

Kilmeen/Kilbree vs Barryroe

Ballinascarthy vs St Oliver Plunketts

St Patricks vs Ballinascarthy

Barryroe vs Bantry Blues

Bantry Blues vs Diarmuid O’Mathunas

Diarmuid O’Mathunas vs St Patricks

St Vincents vs Crosshaven

Newmarket vs Ballyclough

Lisgoold vs Brian Dillons

Crosshaven vs Shamrocks

Millstreet vs Newmarket

Whites Cross vs Lisgoold

Whitechurch vs Whites Cross

St Marks vs Kanturk

Donoughmore vs Lee Gaels

Laochra og vs Donoughmore

Ballinora vs Courcey Rovers

Cloughduv vs Lee Gaels

Kilmichael vs Cloughduv

Kilmichael vs Ballinora

Ballycastle Gaels vs Doneraile

Glanworth vs St Catherines

Shanballymore vs Glanworth

Ballygiblin vs Shanballymore

Fermoy vs Ballygiblin

Fermoy vs Kildorrery

Kildorrery vs Buttevant

Granard Gaels vs Doneraile

Kilshannig vs Shandrum

Millstreet vs Kilshannig

Ballyhea vs St Marks

Clyda Rovers vs Shandrum

Laochra og vs Clyda Rovers

Buttevant vs  Ballycastle Gaels

Banteer vs Ballyclough

Milford vs Banteer

Killavullen  vs Granard Gae;s

Killavullen vs Ballyhea

Tracton vs Grenagh vs Shamrocks

Brian Dillons vs St Vincents vs Whitechurch

Hurling 1 Team Group-Sat, 12th May

Hurling 1 Team Group-Sat, 26th May

Tracton vs Whitechurch

Passage West vs Tracton

Carraig na bhFear vs Passage West

St Catherines vs Castlelyons

Grenagh vs St Catherines

Millstreet vs Milford

Ballinascarthy vs Kilmeen/Kilbree

Diarmuid O’Mathunas vs Ballinascarthy

St Marys vs Bantry Blues

Kilmeen/Kilbree vs St Patricks

Diarmuid O’Mathunas vs St Oliver Plunketts

Barryroe vs Courcey Rovers

Barryroe vs St Patricks

Bantry Blues vs St Oliver Plunketts

St Vincents vs Shamrocks

Whites Cross vs St Vincents

Brian Dillons vs Whites Cross

Shamrocks vs Whitechurch

Crosshaven vs Courcey Rovers

Kanturk vs Ballyclough

Milford vs St Marks

Lisgoold vs Crosshaven

Donoughmore vs Cloughduv

Kilmichael vs St Marys

Laochra og vs Kilmichael

Ballinora vs Cloughduv

Lee Gaels vs Ballinora

Lee Gaels vs Laochra og

Shanballymore vs Kildorrery

Ballygiblin vs Ballycastle Gaels

Doneraile vs Fermoy

Kildorrery vs Glanworth

Kanturk vs Millstreet

Shanballymore vs Doneraile

Shandrum vs Ballycastle Gaels

Fermoy vs Killavullen

Clyda Rovers vs  Castlelyons

Granard gaels vs Kilshannig

Ballyclough vs Buttevant

Shandrum vs Buttevant

Ballyhea vs Granard Gaels

Newmarket vs Clyda Rovers

Banteer vs Newmarket

St Marks vs Banteer

Kilshannig vs Killavullen 

Ballyhea vs   Donoughmore

Glanworth vs Ballygiblin vs Lisgoold

Grenagh vs Carraig na bhFear vs BrianDillons

Hurling 1 Team Group-Sat, 16th June

Hurling 1 Team Group-Sat, 30th June

Tracton vs St Catherines

St Catherines vs Fermoy

Passage West vs Grenagh

Grenagh vs Whitechurch

Lisgoold vs Carraig na bhFear

Carraig na bhFear vs Ballinora

St Patricks vs Bantry Blues

Bantry Blues vs Cloughduv

Ballinascarthy vs Barryroe

Barryroe vs St Oliver Plunketts

St Oliver Plunketts vs Kilmeen/Kilbree

St Patricks vs Kilmeen/Kilbree

Diarmuid O’Mathunas vs St Marys

St Marys vs Ballinascarthy

Whitechurch vs St Vincents

Milford vs Newmarket

Milford vs Ballyclough

Lisgoold & Castlelyons vs Aghada

Shamrocks vs Courcey Rovers

Crosshaven vs Lee Gaels

Newmarket vs Kanturk

Shamrocks vs Brian Dillons

Donoughmore vs Ballinora

Donoughmore vs Whites Cross

Lee Gaels vs Kilmichael

Ballyclough vs St Marks

Cloughduv vs Laochra og

St Vincents vs Passage West

Ballycastle Gaels vs Fermoy

Kildorrery vs Ballycastle Gaels

Ballygiblin vs Kildorrery

Shanballymore vs Killavullen

Killavullen vs Doneraile

Doneraile vs Ballygiblin

Shanballymore vs Clyda Rovers

Kilshannig vs Glanworth

Buttevant vs Kilshannig

Buttevant vs Granard Gaels

Granard Gaels vs Banteer

Clyda Rovers vs Ballyhea

Ballyhea vs Shandrum

Kanturk vs Shandrum

St Marks vs Millstreet

Millstreet vs Banteer

Glanworth & Castlelyons vs Bride Rovers

Courcey Rovers vs Tracton

Brian Dillons vs Crosshaven vs Whites Cross

Kilmichael vs Diarmuid O’Mathunas vs Laochra og

 2 Team Groups

Hurling 2 Team Group-Sat, 7th April

Hurling 2 Team Group-Sat, 21st April

Youghal vs Erins Own

Valley Rovers vs Erins Own

Na Piarsaigh vs Valley Rovers

Carrigtwohill vs Carrigaline

Sliabh Rua vs Inniscarra

Sliabh Rua vs Bishopstown

Douglas vs Kilara og

Mallow vs Kilara og

Bandon vs Carrigtwohill

Bandon vs Na Piarsaigh

Carrigaline vs Sam Maguires

Youghal vs Bride Rovers

Clonakilty vs St James Gaels

Sam Maguires vs Clonakilty

St Colums vs Newcestown

Newcestown vs St James Gaels

Argideen Rangers vs Kilbrittain

Argideen Rangers vs St Colums

Croke Rovers vs Mallow

Kilbrittain vs Ballygarvan

Cobh vs Kiltha og

Aghada vs Cobh

St Colmans vs Aghada

Watergrasshill vs Kiltha og

Bride Rovers vs Fr O’Neills

Fr O’Neills vs St Colmans

Watergrasshill vs Charleville

Charleville vs Douglas

Ballygarvan vs Ballinhassig

Aghabullogue vs Croke Rovers

Aghabullogue vs Nemo Rangers

Blarney vs Ballinhassig

Bishopstown vs Blarney

Inniscarra vs Nemo Rangers

Hurling 2 Team Group-Sat, 12th May

Hurling 2 Team Group-Sat, 26th May

Valley Rovers vs Youghal

Carrigtwohill vs Youghal

Erins Own vs Bandon

Bandon vs Valley Rovers

Nemo Rangers vs Bishopstown

Mallow vs Douglas

Kilara og vs Charleville

Nemo Rangers vs Ballinhassig

Carrigaline vs Na Piarsaigh

Carrigaline vs Erins Own

Mallow vs Inniscarra

Na Piarsaigh vs Kilara og

Clonakilty vs Newcestown

Kilbrittain vs Clonakilty

Sam Maguires vs Kilbrittain

Argideen Rangers vs Newcestown

St James Gaels vs Argideen Rangers

St Colums vs Sam Maguires

Blarney vs Croke Rovers

Croke Rovers vs Charleville

Cobh vs Watergrasshill

Fr O’Neills vs Cobh

Aghada vs Fr O’Neills

Bride Rovers vs Watergrasshill

Kiltha og vs Bride Rovers

St Colmans vs Kiltha og

St Colmans vs Carrigtwohill

Blarney vs Aghada

Ballygarvan vs Douglas

Inniscarra vs Ballygarvan

Aghabullogue vs St Colums

Sliabh Rua vs St James Gaels

Ballinhassig vs Slicha Rua

Bishopstown vs Aghabullogue

Hurling 2 Team Group-Sat, 16th June

Hurling 2 Team Group-Sat, 30th June

Na Piarsaigh vs Blackrock

Blackrock vs Youghal

Carrigaline vs St Finbarrs

Eire og vs Carrigaline

Youghal vs Glen Rovers

St Finbarrs vs Na Piarsaigh

Bandon vs Eire og

Glen Rovers vs Erins Own 

Erins Own vs Blarney

Carrigtwohill vs Valley Rovers

Argideen Rangers vs Valley Rovers

Clonakilty vs Bandon

St Colums vs Clonakilty

St Colums vs St James Gaels

St James Gaels vs Kilbrittain

Argideen Rangers vs Sam Maguires

Newcestwon vs Sam Maguires

Kilbrittain vs Newcestown

Cobh  vs Nemo Rangers

Charleville vs Aghabullogue

Kilara og vs Croke Rovers

St Colmans vs Bride Rovers

Watergrasshill vs St Colmans

Kiltha og vs Fr O’Neills

Aghada vs Kiltha og

Kilara og vs Watergrasshill

Fr O’Neills vs Carrigtwohill

Cobh vs Mallow

Ballygarvan vs Sliabh Rua

Bishopstown vs Ballygarvan

Inniscarra vs Bishopstown

Nemo Rangers vs Sliabh Rua

Charleville vs Mallow

Ballinhassig vs Inniscarra

Aghabullogue vs Ballinhassig

Croke Rovers vs Blarney

 3 Team Groups

Hurling 3 Team Group-Sat,7th April

Hurling 3 Team Group-Sat, 21st April

Killeagh vs Kinsale

Killeagh vs Midleton

Midleton vs Sarsfields

Kinsale vs Sarsfields

Hurling 3 Team Group-Sat, 12th May

Hurling 3 Team Group-Sat, 26th May

Midleton vs Kinsale

Midleton vs Killeagh

Sarsfields vs Killeagh

Sarsfields vs Kinsale

Hurling 3 Team Group-Sat,16th June

Hurling 3 Team Group-Sat, 30th June

Kinsale vs Midleton

Kinsale vs Douglas

Killeagh vs Douglas

Sarsfields vs Killeagh

Ballincollig vs Sarsfields

Douglas vs Midleton

—————————————————————————————————————-

Fe 10 Football Go Games Program Rounds 1-6 

1 Team Group

Football 1 Team Group-Sat, 24th March

Football 1 Team Group-Sat, 14th April

Fermoy vs Crosshaven

St Vincents vs Fermoy

Kilshannig vs St Vincents

Carraig na bhFear vs Crosshaven

Passage West vs Carraig na bhFear

Donoughmore vs Kilshannig

Donoughmore vs Ballyclough

Banteer Lyre vs Ballyhea

Adrigole vs Urhan

Tadhg MacCarthaighs vs Clann na Gael

Muintir Bhaire vs Tadhg MacCarthaighs

Muintir Bhaire vs Adrigole

Beall athan Ghoartaigh vs Clondrohid

Cill na Martra vs Urhan

Uibh Laoire vs Cill na Martra

Beal athan Ghaorthaigh vs Uibh laoire

St Peters vs Banteer Lyre

Courcey Rovers vs Kilmeen Kilbree

Diarmuid O’Mathunas vs St James

St Oliver Plunketts vs Ballinascarthy

Clann na Gael vs Ballinascarthy

Barryroe vs St James

St Oliver Plunketts vs Barryroe

Diarmuid O’Mathunas vs St Marys

Killavullen vs St Catherines

Tracton vs Brian Dillons

Lee Gaels vs Tracton

Dromtarriffe vs Newmarket

Shamrocks vs Courcey Rovers

Grenagh vs Lee Gaels

Ballinora vs Whitechurch

Clondrohid vs Killavullen

Ballycastle Gaels vs Castlelyons

Whites Cross vs Ballycastle Gaels

Grenagh vs Brian Dillons

Lisgoold vs Castlelyons

Glanworth vs Whites Cross

Glanworth vs St Catherines

Buttevant vs Ballyhea

Doneraile vs Buttevant

Milford vs Doneraile

Clyda Rovers vs Passage West

Kildorrery vs Clyda Rovers

Shanballymore vs Milford

Granard Gaels vs Shanballymore

Granard Gaels vs Kildorrery

Sliabh Luachra Gaels vs Kanturk

Ballycliough vs Sliabh Luachra Gaels

Knocknagree vs Dromtarriffe

Croke Rovers vs Kanturk

Newmarket vs Croke Rovers

Knocknagree vs St Peters

Football 1 Team Group-Sat, 28th April

Football 1 Team Group-Sat, 19th May

Crosshaven vs St Vincents

Passage West vs Fermoy

Carragi na bhFear vs Kilshannig

Crosshaven vs Donoughmore

Donoughmore vs Passage West

Carraig na bhFear vs St Vincents

Uibh Laoire vs Knocknagree

Newmarket vs Kilshannig

Urhan vs Muintir Bhaire

Adrigole vs Tadhg MacCarthaighs

Clann na Gael vs Adrigole

Clann na Gael vs Urhan

Clondrohid vs Tadhg MacCarthaighs

Uibh Laoire vs Muintir Bhaire

Cill na Martra vs Beal athan Ghaorthaigh

Beal athan Ghaorthaigh vs Clondrohid

Kilmeen Kilbree vs St Oliver Plunketts

Barryroe vs Kilmeen Kilbree

Courcey Rovers vs Barryroe

Diarmuid O’Mathunas vs St Oliver Plunketts

Ballinascarthy vs Diarmuid O’Mathunas

St Marys vs Courcey Rovers

St James vs St Marys

St James vs Ballinascarthy

Brian Dillons vs Ballinora

Grenagh vs Lee Gaels

Killavullen vs Fermoy

Cill na Martra vs Ballinora

Newmarket vs St Peters

Castlelyons vs Killavullen

Lee Gaels vs Whitechurch

Whitechurch vs Tracton

Ballycastle Gaels vs Lisgoold

Ballycastle Gaels vs Glanworth

Whites Cross vs Glanworth

St Peters vs Kanturk

Castlelyons vs St Catherines

Shamrocks vs Whites Cross

Buttevant vs Clyda Rovers

Shanballymore vs Buttevant

Doneraile vs Shanballymore

Granard Gaels vs Clyda Rovers

Ballyhea vs Granard Gaels

Kildorrery vs Doneraile

Milford vs Kildorrery

Milford vs Ballyhea

Sliabh Luachra Gaels vs Croke Rovers

Banteer Lyre vs Sliabh Luachra Gaels

Ballyclough vs Banteer Lyre

Dromtarriffe vs Croke Rovers

Kanturk vs Dromtarriffe

Knocknagree vs Ballyclough

Football 1 Team Group-Sat, 9th June

Football 1 Team Group-Sat, 23rd June

Fermoy vs Kilshannig

Fermoy vs Lisgoold

Killavullen vs Kanturk

St Vincents vs Donoughmore

Donoughmore vs Carraig na bhFear

Kilshannig vs Croke Rovers

St Vincents vs Cill na Marta

Crosshaven vs Ballinora

Muintir Bhaire vs Clann na Gael

Muintir Bhaire vs Cill na Martra

Tadhg MacCarthaigh vs Uibh Laoire

Tadhg MacCarthaigh vs Urhan

Urhan vs Beal Athan Ghaortaigh

Adrigole vs Beal Athan Ghaortaigh

Clondrohid vs Adrigole

Uibh Laoire vs Clondrohid

Kilmeen Kilbree vs Diarmuid O’Mathunas

Kilmeen Kilbree vs Ballinascarthy

Barryroe vs St Marys

St James vs Clann na Gael

St Oliver Plunketts vs St James

St Marys vs St Oliver Plunketts

Courcey Rovers vs Ballinascarthy

Diarmuid O’Mathunas vs Barryroe

Brian Dillons vs Shamrocks

Lee Gaels vs Shamrocks

Ballinora vs Lee Gaels

Kanturk vs Ballyclough

Ballyclough vs Newmarket

Tracton vs Courcey Rovers

Grenagh vs Whitechurch

Brian Dillons vs Passage West

Ballycastle Gaels vs St Catherines

St Catherines vs Carraig na bhFear

Glanworth vs Castlelyons

Whitechurch vs Killavullen

Lisgoold vs Whites Cross

Whites Cross vs Shanballymore

Buttevant vs Granard Gaels

Kildorrery vs Buttevant

Shanballymore vs Kildorrery

Milford vs Granard Gaels

Clyda Rovers vs Milford

Ballyhea vs Glanworth

Doneraile vs Ballyhea

Doneraile vs Clyda Rovers

Sliabh Luachra Gaels vs Dromtarriffe

Knocknagree vs Sliabh Luachra Gaels

Banteer Lyre vs Knocknagree

St Peters vs Dromtarriffe

Croke Rovers vs St Peters

Newmarket vs Banteer Lyre

2 Team Group

Football 2 Team Group-Sat, 24th March

Football 2 Team Group-Sat, 14th April

Valley Rovers vs Eire og

Carrigaline vs Aghada

Carrigaline vs Bandon

Clonakilty vs Eire og

Mitchelstown vs Glenville

Na Piarsaigh vs Mitchelstown

Kilmeen & St Marys vs Clonakilty

Bandon vs Valley Rovers

Na Piarsaigh vs Mallow

Glenville vs Kilara og

St Colmans vs Kiltha og

Erins Own vs St Colmans

Cobh vs Erins Own

Youghal vs Kiltha og

Kilara og vs Charleville

Bride Rovers vs Cobh

Fr O’Neills vs Bride Rovers

Fr O’Neills vs Carrigtwohill

Sam Maguires vs Castlehaven

Newcestown vs Castlehaven

Kilbrittain vs Newcestown

Carbery Rangers vs Sam Maguires

Argideen Rangers vs Carbery Rangers

Argideen Rangers vs Kilbrittain

Ilen Rovers vs Kilmacabea

Bantry Blues vs St Colums

O’Donovan Rossa vs Bantry Blues

O’Donovan Rossa vs Ilen Rovers

St Colums vs Naomh Aban

Kilmacabea vs Kilmurry

Sliabh Rua vs Ballinhassig

Inniscarra vs Sliabh Rua

St Michaels vs Ballygarvan

Ballygarvan vs Ballinhassig

Bishopstown vs Macroom

St Michaels vs Bishopstown

Inniscarra vs Aghabullogue

Canovee vs Macroom

Kilmichael vs Kilmurry

Duarigle Gaels vs Kilmichael

Canovee vs Duarigle Gaels

Blarney vs Aghabullogue

Blarney vs Aghinagh

Naomh Aban vs Aghinagh

Carrigtwohill vs Youghal

Mallow vs Charleville

Football 2 Team Group-Sat, 28th April

Football 2 Team Group-Sat, 19th May

Mitchelstown vs Charleville

Bandon vs Clonakilty

Glenville vs Mallow

Aghada vs Valley Rovers

Valley Rovers vs Carrigaline

St Colmans vs Glenville

Eire og vs Na Piarsaigh

Carrigaline vs Eire og

Bride Rovers vs Aghada

Kilara og vs Mallow

St Colmans vs Youghal

Bride Rovers vs Mitchelstown

Erins Own vs Kilara og

Fr O’Neills vs Youghal

Kiltha og vs Fr O’Neills

Carrigtwohill vs Erins Own

Cobh vs Carrigtwohill

Cobh vs Kiltha og

Castlehaven vs Carbery Rangers

Argideen Rangers vs Castlehaven

Newcestown vs Argideen Rangers

Kilbrittain vs Carbery Rangers

Kilbrittain vs Sam Maguires

Sam Maguires vs O’Donovan Rossa

Kilmacabea vs O’Donovan Rossa

Ilen Rovers vs Bantry Blues

St Colums vs Ilen Rovers

St Colums vs Kilmacabea

Bantry Blues vs Kilmichael

Kilmurry vs Newcestown

Sliabh Rua vs Ballygarvan

Macroom vs Sliabh Rua

Clonakilty vs Macroom

Bishopstown vs Ballygarvan

Ballinhassig vs Bishopstown

St Michaels vs Inniscarra

Kilmurry vs St Michaels

Ballinhassig vs Aghabullogue

Naomh Aban vs Blarney

Aghinagh vs Kilmichael

Aghabullogue vs Duarigle Gaels

Canovee vs Naomh Aban

Aghinagh vs Canovee

Duarigle Gaels vs Blarney

Bandon vs Inniscarra

Charleville vs Na Piarsaigh

Football 2 Team Group-Sat, 9th June

Football 2 Team Group-Sat,23rd June

Valley Rovers vs Mitchelstown

Na Piarsaigh vs Bandon

Clonakilty vs Na Piarsaigh

Mitchelstown vs Eire og

Eire og vs Aghada

Carrigaline vs Clonakilty

Glenville vs Carrigaline

Aghada vs Glenville

Bandon vs Kilbritain

Valley Rovers vs Bantry Blues

St Colmans vs Fr O’Neills

Carrigtwohill vs St Colmans

Bride Rovers vs Kilara og

Cobh vs Fr O’Neills

Youghal vs Cobh

Kiltha og vs Bride Rovers

Charleville vs Erins Own

Erins Own vs Youghal

Castlehaven vs Ilen Rovers

Castlehaven vs Kilbrittain

Argideen Rangers vs Sam Maguires

Sam Maguires vs Newcestown

Carbery Rangers vs Newcestown

Kilmurry vs Macroom

Bantry Blues vs Kilmacabea

St Colums vs Kilmacabea

O’Donovan Rossa vs St Colums

Carbery Rangers vs O’Donovan Rossa

Duarigle Gaels vs Canovee

Mallow vs St Michaels

Sliabh Rua vs Bishopstown

Ilen Rovers vs Argideen Rangers

Macroom vs St Michaels

Ballinhassig vs Blarney

Inniscarra vs Ballinhassig

Kilara og vs Ballygarvan

Ballygarvan vs Aghinagh

Bishopstown vs Sliabh Rua

Kilmichael vs Naomh Aban

Kilmichael vs Canovee

Blarney vs Kilmurry

Aghinagh vs Aghabullogue

Mallow vs Aghabullogue

Naomh Aban vs Duarigle Gaels

Carrigtwohill vs Kiltha og

Charleville vs Inniscarra

3 Team Group

Football 3 Team Group-Sat,24th March

Football 3 Team Group-Sat,14th April

Nemo Rangers vs Killeagh

Killeagh vs Glanmire

Glanmire vs Kinsale

Kinsale vs Douglas

Douglas vs Ballincollig

Midleton vs Ballincollig

Midleton vs Lisgoold/Aghada

Nemo Rangers vs Whitechurch/Shamrocks/Ballinora

Football 3 Team Group-Sat,28th April

Football 3 Team Group-Sat,19th May

Kinsale vs Killeagh

Douglas vs Glanmire

Midleton vs Nemo Rangers

Ballincollig vs Nemo Rangers

Ballincollig vs Glanmire

Midleton vs Kinsale

Douglas vs Tracton/Grenagh/Shamrocks

Killeagh vs St Catherines/Lisgoold/Brian Dillons

Football 3 Team Group-Sat,9th June

Football 3 Team Group-Sat,23rd June

Killeagh vs Douglas

Killeagh vs Midleton

Glanmire vs Midleton

Ballincollig vs Kinsale

Nemo Rangers vs Kinsale

Douglas vs Nemo Rangers

Ballincollig vs Passage West/Crosshaven/Tracton

Glanmire vs Castlelyons/Grenagh/Ballycastle Gaels

*Game in Red is a 2 vs 1 & 1 match. Kilmeen vs Clonakilty Red, St Marys vs Clonakilty Green.

** Game in Green is 3 vs 2 & 1 or 3 vs 1 & 1 &1 e.g. Nemo Green vs Whitechurch, Nemo Black vs Shamrocks, Nemo White vs Ballinora.